19 września 2021

Masaż Yoni i Lingam – co to takiego?

Istnieje wiele rodzajów różnych masaży terapeutycznych i intymnych, które mają konkretny określony cel, głównie nakierowany na wywołanie pewnych reakcji w ciele masowanej osoby. Wśród tantrycznych masaży istnieje także intymny masaż Yoni oraz masaż Lingam, wywodzące się z sankryckich słów oznaczających pochwę i penisa.

Yoni oznacza święte miejsce, dla kobiety to świątynia jej ciała i energetyczne centrum, jest to więc powód dla którego ten rodzaj masażu jest wykonywany w sposób uświęcony i godny szacunku.

Dla samej kobiety masaż Yoni jest przeważnie czymś niezwykłym, jest dużym wydarzeniem i przeżyciem. Wykonany w sposób profesjonalny jest kontaktem pełnym duchowej czułości, łagodzącym szereg napięć, stresów i blokad na poziomie fizycznym , duchowym i emocjonalnym.

Wbrew wielu obiegowym opiniom, nie jest to w żadnym wypadku masaż związany z erotyzmem. Jest to rodzaj masażu terapeutycznego, pomagający osobom cierpiącym z powodu traum, mieć poczucie przynależności i wolności, poczuć się bardziej komfortowo ze swoim ciałem i lepiej zrozumieć siebie. To niezwykłe doświadczenie podczas masażu, pozwala połączyć się z własnym ciałem i na nowe je odkrywać. Niezwykle delikatny dotyk wyzwala wiele emocji, pozwala się w pełni otworzyć i doświadczyć tego, czego nie doświadczaliśmy wcześniej.

Yoni to Święta przestrzeń. Przestrzeń do przyjmowania i odbierania energii i miłości od osoby, którą wpuszczamy. Przestrzeń uwalniania emocji i przeżyć oraz czasem negatywnych doświadczeń. Masaż Yoni nie ma na celu erotycznego pobudzenia i podniecenia, natomiast otwiera przepływ energii i uwalnia zablokowaną energię, unerwia i pozwala nauczyć się kontrolowania swojej energii seksualnej.

Niezwykle ważne jest to, aby taki masaż przeprowadziła osoba doświadczona i posiadająca szeroką i udokumentowaną wiedzę na temat masaży tantrycznych. Jeżeli chcemy poznać więcej informacji na temat masażu Yoni i Lingam warto odwiedzić stronę https://www.kalalunatemple.com.pl/masaz-yoni-i-masaz-lingam/ .

Jakie korzyści w skrócie może dać kobiecie masaż Yoni:

  1. Pozwala usunąć blokady i traumy, działa na poziomie psychicznym i emocjonalnym

  2. Działa na poziomie fizycznym, pozwala na lepsze odczucia i doznania fizyczne

  3. Pozwala kontrolować stres i uwalniać stres.

  4. Zmniejsza ból miednicy

  5. Maksymalizuje poziomy energii

  6. Zwiększa pewność siebie i samoświadomość

Masaż Lingam – uhonorowanie mężczyzny

Lingam według dawnych tradycji hinduskich, jest wyobrażeniem hinduskiego boga Shivy. Jest to starożytny i specjalistyczny masaż, działający na wielu poziomach, aktywujący energetyczne punkty na ciele mężczyzny.

Dla mężczyzny masaż Lingam, tak samo jaki i dla kobiety masaż Yoni, to również duże przeżycie i niecodzienne doświadczenie. To masaż wspaniały, niespotykany, ponieważ nie ma presji, aby robić cokolwiek innego niż otrzymywanie. To może być bardzo głębokie i piękne doświadczenie – uwolnienie się od presji i poddanie się w pełni dotykowi. Podczas masażu Lingam energia seksualna uwalnia się transformując się w energię życiową.

Blokady w sferze emocjonalnej, psychicznej, często są przyczyną wielu problemów w kontaktach

wśród par. Zmniejszona wrażliwość, impotencja, problemy z wytryskiem, to niektóre problemy

których przyczynami są wieloletnie napięcia, stresy, czy głęboko zakorzenione w człowieku

problemy emocjonalne, duszone w sobie przez całe lata.

Masaż Lingam może dać niezwykłe efekty, jeśli tylko przeprowadzony jest rzetelnie i z

doświadczeniem oraz poprawnie nakierowaną intencją. Uważany jest za profesjonalną, głęboko

uzdrawiającą, odmładzającą i regenerującą terapię. Nie jest to w żadnym wypadku erotyczna

usługa. Nie ma tu presji, jest za to czuły dotyk pokazujący jak odbierać przyjemność bez

oczekiwania, przyjąć samego siebie, poznać swoją wartość i pogłębić zmysłowość i wrażliwość.

Ten masaż intymny rozbudza i ożywia cały intymny obszar mężczyzny, pozwala na pełne

skierowanie energii w górę ciała i w Nadis.

Wspaniałe jest to, że masaż Yoni oraz masaż Lingam to masaże w pełni czyste intencyjnie,

prowadzone zgodnie z Twoją decyzją i pełnym poszanowaniem Twojej woli i ciała.

Zobacz też:

Cybernuta, czyli wirtualna nauka muzyki

Lekcje muzyki dla najmłodszych mogą być świetną zabawą, która nie tylko daje radość, ale także uczy. Takie założenie przyświecało twórcom platformy Cybernuta – darmowej przestrzeni do prowadzenia zajęć z teorii muzyki online. O czym mowa? Cybernuta, czyli wirtualna nauka muzyki to platforma, dająca wszystko, co jest niezbędne do przeprowadzenia lekcji muzyki online dla dzieci (4-10 […]

Horrory w 2020 roku – co zapowiada świat kina?

Kino w 2020 roku przeżywa małą recesję. Pomimo wszystko wiele ciekawych filmów doczeka swojej premiery. Z pewnością jedne w kinach natomiast pozostałe w serwisach streamingowych i VOD. Pomimo wszystko rok 2020 szykuje nam horrory o których nie zapomnimy. Jakie będą to pozycje? Już tłumaczymy! Horrory które warto będzie obejrzeć Każdego roku kategoria horrorów ma nam […]

Dodaj komentarz