26 stycznia 2022

Co może znajdować się w tabletkach na potencję bez recepty?

Zaburzenia erekcji dotykają coraz większą grupę panów. Przez lata utożsamiane były one z panami powyżej pięćdziesiątego, czasem nawet sześćdziesiątego roku życia. Dzisiaj na problemy z potencją uskarżają się nawet dwudziesto- czy trzydziestolatkowie. Jednym ze sposobów walki z pojawiającymi się trudnościami są środki na potencję bez recepty. Ich wybór jest naprawdę duży. Kupić można je w prawie każdej aptece, dostępne są również w sprzedaży wysyłkowej. Na jakie substancje czynne najczęściej decydują się postawić producenci tego rodzaju preparatów?

Czy tabletki na potencję bez recepty mogą zawierać sildenafil?

Panowie mogą dzisiaj postawić na lek na potencję bez recepty, w którego składzie znajduje się sildenafil. Jest to substancja czynna, która powszechnie wykorzystywana jest podczas leczenia zaburzeń erekcji. Sięga po nią wielu producentów różnego rodzaju środków, które przynoszą wyraźną poprawę. Sildenafil sprawia, że naczynia krwionośne znajdujące się w członku rozkurczają się, co znacznie usprawnia przepływ krwi. Dzięki temu erekcja jest silniejsza, pojawia się zdecydowanie łatwiej i dłużej się utrzymuje.

Jakie substancje poza sildenafilem mogą znajdować się w tabletkach na potencję bez recepty?

Sildenafil to nie jedyna substancja, która znajduje się w lekach na erekcję dostępnych bez recepty. Substancją, która wykorzystywana jest równie chętnie, jest prasteron określany skrótem DHEA. Warto jednak pamiętać, że tabletki na potencję bez recepty zawierające ten środek przeznaczone są wyłącznie dla panów, którzy ukończyli czterdziesty rok życia. Ważne jest, aby u tych mężczyzn nie występował niedobór hormonu steroidowego.

Silna, utrzymująca się długo erekcja jest niezbędna do tego, aby mężczyzna mógł odbyć stosunek seksualny. Kiedy więc pojawiają się problemy z erekcją, mężczyzna nie może cieszyć się udanym seksem. Na szczęście dzisiaj można postawić na skuteczne środki na potencję bez recepty, które są nie tylko skuteczne, ale również naprawdę skuteczne. Nie są one drogie, co sprawia, że wielu mężczyzn może swobodnie pozwolić sobie na ich zakup.

Zobacz też:

Jak często należy chodzić do dentysty w Poznaniu?

To, że dbanie o zęby jest kluczowe do tego, by zachować ich zdrowie na lata, jest oczywiste. Nie wiele osób jednak wie, jak często chodzić do specjalisty, jakim jest dentysta Poznań to miasto, w którym nie brakuje lekarzy stomatologów, więc nie warto bagatelizować tego zagadnienia. Dotyczy to zarówno najmłodszych, jak i osób dorosłych oraz w […]

Recepta online – rewolucja w dostępie do antykoncepcji? 

Antykoncepcja hormonalna to bardzo popularna metoda zabezpieczenia przed niechcianą ciążą. Sięga po nią coraz więcej Polek. Wizyty w przychodni w celu uzyskania recepty są jednak przez wiele z nich traktowane jako spora uciążliwość. Czy tzw. recepta online na zawsze wyeliminuje ich konieczność?  Przykra konieczność udania się “po receptę” Jeszcze do niedawna schemat korzystania z pigułek […]

Dodaj komentarz