20 czerwca 2021

Horrory w 2020 roku – co zapowiada świat kina?

Kino w 2020 roku przeżywa małą recesję. Pomimo wszystko wiele ciekawych filmów doczeka swojej premiery. Z pewnością jedne w kinach natomiast pozostałe w serwisach streamingowych i VOD. Pomimo wszystko rok 2020 szykuje nam horrory o których nie zapomnimy. Jakie będą to pozycje? Już tłumaczymy!

Horrory które warto będzie obejrzeć

Każdego roku kategoria horrorów ma nam do zaoferowania wiele ciekawych pozycji. Rok 2020 pomimo pandemii wcale nie będzie rokiem gorszym w kinematografii. Filmem na który czekamy w tym roku jest z pewnością kontynuacja znanego horroru pod nazwą „The Nurse”. Świetny horror doczekał się swojej kontynuacji i już w 2020 będziemy mogli go oglądać w kinach lub we własnym domu.

Horrory których możemy nie znać a które są warte uwagi

Z listy horrorów które zapowiadają się choćby po trailerach bardzo dobrze, możemy znaleźć przynajmniej kilka propozycji. Horrory warte uwagi to na pewno produkcje takie jak „A Nuns Curse” czy też „Dard Divorce”.

Jeśli chodzi o mniej znane horrory, warto wziąć pod uwagę takie tytuły jak „Małgosia i Jaś” który już miał premierę 31 stycznia tego roku. Jest to horror który już dziś możemy oglądać na platformach oferujących legalne oglądanie za pośrednictwem płatności.

Jak widać rok 2020 już teraz obfituje w kino, które możemy oglądać we własnym domu. Horrory jak zwykle okazują się mocną kategorią, która zostanie nam w pamięci.

Zobacz też:

Dlaczego lubimy grać w gry komputerowe?

Rzadko kiedy zadajemy sobie to pytanie. Po prostu podświadomie lubimy grać w gry komputerowe. Nie zawsze jesteśmy sobie w stanie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego gramy w gry? Gramy, bo chcemy się na przykład zrelaksować. Innym razem chcemy poczuć się niczym bohater, który ratuje świat przed upadkiem świata. Wtedy pojawiają się w nas pozytywne emocje, że […]

Jak wybrać wózek dla dziecka?

Wśród pierwszych przygotowań na przyjście dziecka znajduje się także wybór wózka. W dzisiejszych czasach wybór staje się o tyle skomplikowany, że mamy wiele możliwości i propozycji. Teraz w głowach rodziców rodzi się pytanie jak wybrać wózek dla dziecka, aby służył jak najdłużej i był komfortowy. Dodatkowo dochodzi design czy kolor wózka. Gdy wybieramy wózek dla […]

Dodaj komentarz