19 września 2021

Horrory w 2020 roku – co zapowiada świat kina?

Kino w 2020 roku przeżywa małą recesję. Pomimo wszystko wiele ciekawych filmów doczeka swojej premiery. Z pewnością jedne w kinach natomiast pozostałe w serwisach streamingowych i VOD. Pomimo wszystko rok 2020 szykuje nam horrory o których nie zapomnimy. Jakie będą to pozycje? Już tłumaczymy!

Horrory które warto będzie obejrzeć

Każdego roku kategoria horrorów ma nam do zaoferowania wiele ciekawych pozycji. Rok 2020 pomimo pandemii wcale nie będzie rokiem gorszym w kinematografii. Filmem na który czekamy w tym roku jest z pewnością kontynuacja znanego horroru pod nazwą „The Nurse”. Świetny horror doczekał się swojej kontynuacji i już w 2020 będziemy mogli go oglądać w kinach lub we własnym domu.

Horrory których możemy nie znać a które są warte uwagi

Z listy horrorów które zapowiadają się choćby po trailerach bardzo dobrze, możemy znaleźć przynajmniej kilka propozycji. Horrory warte uwagi to na pewno produkcje takie jak „A Nuns Curse” czy też „Dard Divorce”.

Jeśli chodzi o mniej znane horrory, warto wziąć pod uwagę takie tytuły jak „Małgosia i Jaś” który już miał premierę 31 stycznia tego roku. Jest to horror który już dziś możemy oglądać na platformach oferujących legalne oglądanie za pośrednictwem płatności.

Jak widać rok 2020 już teraz obfituje w kino, które możemy oglądać we własnym domu. Horrory jak zwykle okazują się mocną kategorią, która zostanie nam w pamięci.

Zobacz też:

Przygotowania do wesela. Jak wybrać prezent dla gości?

W zależności od tego, jak zamierza się zorganizować wesele, niezbędne jest zapoznanie się z zasadami, które rządzą konkretnym elementem ceremonii ślubnej. Pozwala to unikać nieprzyjemnych niespodzianek. Dodatkowo można ograniczyć sytuacje, w których goście mogą poczuć się urażeni. Gdy organizowanie wesele zacznie się planować z odpowiednim wyprzedzeniem, można bez problemu zapoznać się z tym z zasadami, […]

Masaż Yoni i Lingam – co to takiego?

Istnieje wiele rodzajów różnych masaży terapeutycznych i intymnych, które mają konkretny określony cel, głównie nakierowany na wywołanie pewnych reakcji w ciele masowanej osoby. Wśród tantrycznych masaży istnieje także intymny masaż Yoni oraz masaż Lingam, wywodzące się z sankryckich słów oznaczających pochwę i penisa. Yoni oznacza święte miejsce, dla kobiety to świątynia jej ciała i energetyczne […]

Dodaj komentarz